29. 03. 2008

Bratři v triku no.2

Také stále nosíte ty trapná, nic neříkající trika, jako všichni kolem? Nechtěli byste náhodou zkusit něco nového, neotřelého? Něco, co prostě nikdo jiný nemá?

Tak právě pro vás je stránka TorsoPants.com, sesterský server Tshirthell.com s tím rozdílem, že tentokrát není humor urážlivý, nýbrž suchý jak Sahara sama.

TorsoPants, jak se na stránce dozvíte, vznikly již kdysi dávno a lidé je milovali. Jenže před zhruba 140 lety se na ně, z důvodů nám neznámých, zapomnělo a od té doby všichni nosili jen jejich ubohé, trapné kopie. Ale s tím je dnes konec! Stejně jako na Tshirthell, objednání jedněch TorsoPantů vás vyjde na 18 dolarů, ale s jednou změnou. Nově příchozí členové dostávají do virtuálního banku 8 TorsoWashingtonů, což je vlastně virtuální obdoba peněz. Ty můžete mimochodem získat i jinýmu způsoby, například sháněním nových členů či prostým nákupem.

Stejně jako na Tshirthell, i zde je mnoho různých soutěží o TorsoPanty zdarma. Mezi něž patří obdoba "Lazy little bitch", zvaná "Buy none, get one free" (pokud jste nečetli předešlý článek, stačí se jen zaregistrovat a zaškrtnout položku "Send me newsletters"). Další soutěž, "Say conceptual cheese", již bohužel vyžaduje vlastnictví nějakých TorsoPantů. Jelikož se jedná o posílání fotek vás / vašich známých / ... s celebritami atd. Na fotce musí vždy být alespoň jedna osoba s TorsoPanty. Poslední soutěž "Drydea Submission", kde můžete vyhrát 500 dolarů a 10 TorsoPantů spočívá v zaslání nejsuššího návrhu trika tvůrcům stránek.