13. 08. 2010

Clamour 4 Glamour

Roztomilá sedmadvacetiletá blondýnka Camille o sobě hned úvodem prohlašuje, že je matkou. Buď jde o nějaký eufemismus, nebo začínám okamžitě pomýšlet na přestěhování do Dánska s vidinou nekonečného mládí a krásy!

Tak či tak, na svém blogu http://clamour4glamour.com/ Camille nabízí již téměř dva roky pravidelnou dávku vkusu a módních nápadů. Nepatří sice mezi inovátorky a experimentátorky - co se jejích outfitů týče, nenajdeme tady ani vzdáleně žádné haute couture kreace - ale to přeci není ničemu nevadí. Alespoň je její inspirace snadno použitelná i pro ty, kdo by si těžko zvykali na zvýšenou pozornost při procházce po městě.

Camille miluje tlumené barvy. Se svou výraznou blond hřívou si to může dovolit, protože díky ní nevypadá nudně a šedivě, ani v tom nejtemnějším modelu. Většinou ale rozzáří svůj vzhled nějakým barevným doplňkem - obzvlášť oceňuji její leopardí výstřelky, mám pro tenhle vzor zkrátka slabost.

Osobně vnímám její chvílemi komplikovaný a vždy unikátní styl kladně. Dokážu si sama sebe představit ve stejném oblečení úplně bez problému, což je asi případ mnoha dalších dívek, jelikož návštěvnost Clamour4glamour pravidelně o mnoho překračuje 1000 návštěv denně.

Jedinou nevýhodu vidím v tom, že Camille píše ve své rodné dánštině. Ještě, že máme ten Google Translator...