22. 09. 2008

Jak co nejrychleji přibrat

Milé děti, dnes si povíme o několika zaručených metodách, jak získat několik kg+ a ani se u toho moc nezapotite.

Na úvod by bylo dobré říci, že tento článek je věnován především těm z Vás, kteří přibrat buď chtějí anebo si neuvědomují, čím by se pro ně mohlo vyvrbit jejich nekonečné povalování doma u televize a žraní chipsů a podobných dobrot. Pohodlně se usaďte a čtěte…

Metoda 1.: Nepřetržité žraní

Nejjednodušší a taky nejčastější metoda. Používá ji každej amatér a zoufalec. Hlavní zásadou je žrát co nejvíc a co nejčastěji a nehýbat se víc než je nutné (tj. cesta tam, kam musí i král a k lednici pro doplnění zásob). Nevýhodou této metody je, že většinou přiberete hlavně špek na břichu, takže po nějaké době nakonec vypadáte, jako kdybyste nosili na oné partii airbag.

Metoda 2.: Těhotenství

Velmi účinná a spolehlivá metoda určená kilchtivým ženám, nesoucí s sebou několik výhod i nevýhod. Mezi výhody počítáme především samotné zadělávání na nadbytečná kila, jež u tohoto způsobu bývají velmi příjemná. Mezi nevýhody pak počítáme delší inkubační dobu a taky kratší dobu působnosti, na konci které ze sebe navíc vypudíte něco malého a krvavého, silně připomínajícího ty věci, co policajti občas nacházejí v kontejnerech městských částí jako je například Žižkov nebo Karlín.

Metoda 3.: Vizuální klam

Pokud chcete přibrat pouze na objemu a nikoli na váze, je tato metoda přesně pro vás. Není přece nic jednoduššího než nabalit na sebe několik tlustých svetrů. Pro ty, co chtějí navíc vypadat stylově, doporučuju inspirovat se u hvězd jako Fat Joe, 50 Cent (zvaný padesátihalíř) či Snoop Dogg.

Metoda 4.: Obraťte se na Horsta!

Kdo by neznal tohoto úžasného muže, napůl boha, který vždy přispěchal na pomoc, když už jste opravdu nevěděli čím vyčistit ten špinavý koberec, nebo co si počít s obřím a nevyužívaným kuchyňským robotem!

Metoda 5.: Pivo

Pořád nechápete? Hned vysvětlím. Jak je známo, po pečivu se tloustne. Chléb je pečivo. A pivo je přece tekutý chléb, že? Jistě. A kdo by chtěl jíst chleba samotný? Myslím že nikdo. Většinou k chlebu patří nějaká dobrůtka jako nakládaný hermelín, utopenec, grilované kuřátko či pořádná klobása. A chléb je jedna ze základních potravin. A jsme tam, kde chceme být. Pijem pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem...