17. 02. 2008

Kde a co koupit na netu: Tipy na eshopy

Přínášíme vám tipy na zajímavé eshopy, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Několik z nich je ale ze zahraničí a proto pro vás ještě připravujeme článek, jak si takové zboží objednat a o všem s tím spojené.

http://www.hotterthanhell.de
Internetová verze dortmundského obchodu Outcast, kde si přijdou na své hlavně vyznavači rock'n'roll stylu. Nabízí rosáhlý výběr oblečení a doplňků od značek jako Liquor Brand, Lucky 13, Emily The Strange a dalších. Dokonce zde můžete ošatit i svá emo-batolata, Outcast myslí zkrátka na všechny generace. A myslím, že nejen pánové ocení krásné modelky, které kolekce nafotily.

http://www.loserkids.co.uk
Web založený členy Blink 182 prezentuje především jejich značky - Atticus, Macbeth nebo Famous Stars and Stripes, ale také Volcom nebo nově i Vans. Triko s logem mrtvého ptáčka (jméno i motiv je inspirován novelou Jako zabít ptáčka od Harpera Leeho) by mohlo být povinnou výbavou všech emos.

http://www.demoshop.biz
Pod tímto odkazem se skrývá on-line obchod, jež nabízí hudbu, která se v Čechách dá obvykle sehnat jen stěží. Ale nejen to! Za přijatelné ceny tu na vás čekají trika kapel jako AFI, Story Of The Year, Fall Out Boy, +44 a dalších z oficiálních distribucí.

http://www.catgang.cz
"Kočičí gang" se stará o všechny milovnice koček i ostatní holky. Pravidelně obměňuje kolekci taštiček, batohů, peněženek, triček, deštníků a podobně. Najdete tu jak věci s legendární pin-up girl Betty Pop, tak japonské značky, Hello Kitty či gothic rudovlásku Ruby Gloom. Výběr je široký.

http://www.emilythestrange.cz
Mladší setra catgangu, která si založila vlastní shop. Slušný výběr hadříků s motivy této černovlasé, trochu "divné" slečny a jejich čtyř koček. Ke každé objednávce vám pošle tetování (pravděpodobně to samolepící, ale raději ověříme, pozn. red.) … Visit if you dare ;-)

p.s. v sekci fashion je pro vás připravený článek o tom, jak merch ze zahraničí objednat ;)