10. 03. 2010

Kytary, holky a rock’n’rouul…

V tomhle článku se podíváme na dvě americké kapely, které  mají na postu zpěváka atraktivní krásky a k tomu ještě omrkneme jednu kanadskou písničkářku, abyste poznali, že i sexy holky umějí dělat pořádnou muziku.

Hayley Williams / Paramore

http://www.myspace.com/paramore

Na náramně nadanou a charismatickou zpěvačku přišli dva bratři Josh a Zac už když jí bylo čerstvých třináct let. Jen co jí slyšeli zpívat, měli jasno, že Hayley Williams je pro jejich novou kapelu ta pravá. Odstěhovala se z domu a začala pracovat s kapelou. Hned od začátku jim to začalo náramně klapat a kapela ihned začala dobývat americká pódia. Jejich muziku můžete slyšet na soundtracku k filmu Twilight, Superman, ke hře The Sims 2 či NHL 2008 a Hayley se stala předlohou pro postavičku do hry Guitar Hero: World Tour. Nejen, že v loňském roce kapela získala vítězství v anketě časopisu Kerrang, ale samotná Hayley byla zařazena, podle internetového magazínu Pop Crunch, mezi „15 sexiest female musicians 2009.“ Na její punkový byteček se můžete podívat prostřednictví MTV Cribs a své auto vám ukáže v pořadu Pimp My Ride.

Cassadee Pope / Hey Monday

http://www.myspace.com/heymonday

Když Cassadee Pope dala dohromady tuhle floridskou bandu, rozhodně netušila, že se stanou takovým tahákem na amerických festivalech, že jejich píseň zazní v soundtracku ke hře Major League Baseball 2K9 a že objedou svět s veleznámými Fall Out Boy. Ohledně těchto kapel navíc putují po internetu diskuze, zda nemají Cassadee s basákem Fall Out Boy Petem Wentzem nějaký vztah. Avšak oba tyto informace popírají s tím, že Pete pouze s kapelou spolupracuje se svojí nahrávací společností a Cass je pro něj jen jako mladší sestra.

Valerie Poxleitner / Lights!

http://www.myspace.com/lights

Tahle kanadská zpěvačka je kromě zpěvu i úspěšná skladatelka. Vystupovala po amerických klubech, má za sebou MTV shows i první Facebook party, kterou pořádal oblíbený, tradiční americký festival SXSW (South by Southwest) právě pod záštitou Facebooku. Pod svým uměleckým pseudonymem "Lights", Valerie Poxleitner podepsala smlouvu se SONY a tím jí otevřel celý svět. Že je to šikovná muzikantka dokazuje i fakt, že umí hrát na spoustu hudebních nástrojů, včetně bubnů či pikola. Valerie si velmi ráda zdobí své tělo tetováním, kterých má již osm a nejde zrovna o žádné malé motýlky nebo hvězdičky. Nejdete ještě nějaké další skryté?

Rozhodněte, která zpěvačka se vám líbí nejvíc, která je podle vás prostě hustá. Popřípadě nám napište svůj typ na krásku, která nám unikla.

[poll:1]