07. 12. 2010

Muzeum snowboardingu aneb soutěž o výlet do Alp

Pokud máte díky vlastní lenosti nebo pouhou shodou okolností schovanej oldschool snowboard či třeba fragment předpotopního vázání, můžete si užít neopakovatelnou zimní sezónu. Snowboard Zezula pro vás připravil zajímavou soutěž, kterou byste si neměli nechat ujít.

Máte doma uschovanou srdcovou záležitost v podobě starého snowboardového vybavení? Neváhejte a pošlete nám na e-mail soutez@snowboard-zezula.cz fotku (nebo ideálně fotku a video) Vašeho starého snowboardu, bot, vázání, oblečení nebo jiného vybavení. Zaslané fotky budou vystaveny ve fotogalerii na Facebooku, kde bude probíhat hlasování.

A co vlastně můžete vyhrát? Exponát, který získá v hlasování na Facebooku nejvíce hlasů, vyhraje týdenní zájezd do francouzských Alp pro dvě osoby na největší evropský snowboardový a lyžařský festival Winterfest by FlashJoy.

Pokud se na vás usměje štěstí, strávíte ve Francii sedm nocí a šest dní na svahu. K tomu wellness pro vás i vaši polovičku, vstupenky na samotný festival včetně doprovodných akcí a samozřejmě kromě cesty tam máte v autobusu místo i na cestu zpět. Pro lepší představu se ale mrkněte na video.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách soutěže.

Sněhu zdar!