24. 02. 2008

Nalepsi.cz

Aneb jak jednoduše potůnit vaší trapně nudnou zeď.

Asi každý si chce ten svůj malý kousek prostoru, ve kterém tráví většinu času, co nejvíce přizpůsobit k obrazu svému. Díky tomu jsme na návštěvách svědky různých, více či méně úspěšných, pokusů s plakátama, tapetama nebo barvama. Co ale zkusit něco jiného?

Na webových stránkách Nalepsi.cz naleznete vskutnu originální alternativu všeho výše zmíněného. Když vám řeknu, že se jedná o samolepky, co se lepí všude po bytě, dost možná si představíte stickerku dýsí přes celou skříň. Ale tohle je opravdu něco jiného. Konkrétně se jedná o díla vesměs francouzských designerů, od čehož se odvíjí kvalita (a bohužel i cena). Samolepící vinylová fólie je vyrobená ze speciálního materiálu, který za dodržení jednoduchých pravidel aplikace dokonale přilne ke zdi. Nejen. Nalepsi.cz nabízí i varianty na podlahu (!) a ruzná originalní nalepovaci zrcadla.

Samotný design samolepek se dá stěží popsat (to se zkrátka musí vidět) a tak si raději prohlédněte galerii nebo stránky distributora. Třeba si vyberete a vaše stěny nebudou už nikdy jako dřív.

Ale ty kočky chci domů já!