22. 02. 2010

People of Walmart

Potkali jste někdy člověka, který byl oblečen tak odporně, že jste vyprskli smíchy/vykřikli hrůzou? Pokud ano, tak máte alespoň minimální ponětí o tom, jaké zrůdnosti mohou na tento svět vstoupit z nejhlubších pekel hnusu v podobě smrtící kombinace člověk – oblečení. Ačkoliv i v Praze nevkus vládne a v současné době by si i racionálně uvažující člověk spletl ulici se sjezdovkou díky záplavě sněhulí, péřových bund a čepic s bambulí, to nejhorší zlo se opět usídlilo, kde jinde, než v USA.

Skupinka dobrodinců se však rozhodla, že si takové kreace nenechá pouze pro sebe a v roce 2009 založili web PeopleOfWalmart s úmyslem podělit se o zážitky z nakupování v „America’s favorite store“, tedy ve Walmartu.

Jejich vysvětlení existence webu je prosté: „Víš, jak pokaždé zahlédneš to stvoření vždycky, když jdeš nakupovat do obchoďáku? To jsou People of Walmart. Je to jako zahlédnout Lochnessku nebo Yettiho, až na to, že od vzniku Walmartu je to mnohem běžnější. Vyfoť to a pak nám o tom dej vědět!“

Každý se rád zasměje cizí trapnosti, takže web rychle získal oblibu u širokého okruhu čtenářů, kteří neustále nadšeně zasílají své nechutné úlovky. Člověk si říká, kde se tohle bere, jednou se přece musí vyčerpat všechny ty děsivé kombinace, ne? Omyl.  Na PeopleOfWalmart můžete totiž i po plodném roce plném novátorských glamour kreací najít denně nové fotky, které vás zaručeně pobaví.

Pokud se cítíte dostatečně pevně usazeni, jedli jste déle než před 30 minutami a máte při ruce několik romantických komedií na pozdější uklidnění nervů, můžu vám už jen popřát dobrou zábavu.

http://www.peopleofwalmart.com jsou jen vaši.

Pokud máte podobné fotky z našich luhů a hájů, pošlete je na zeď naší facebook stránky!