04. 06. 2008

Skatersocks

Stylový módní doplněk nejen pro holky, aneb krátké info o tom, jak být zas o něco hustější, krutější a přísnější.

Skatersocks je značka originálních bavlněných ponožek. Tento stylový módní doplněk se vyrábí ve Spojených státech, kde také v šedesátých letech nastal největší boom těchto podkolenek … nebo nadkolenek. Skatersocks lze totiž sehnat v různých velikostech, s různými barvami a vzory. Ač se to na první pohled někomu nemusí zdát, Skatersocks není jen dámská záležitost, ale to už jste se určitě v galerii přesvědčili sami.

V nabídce je spousta velikostí, respektive délek. Obecně nejprodávanějším typem je rozměr 22“, odpovídající 56 cm, což je u průměrně vysokého muže délka do ¾ lýtek. Ale nabídka je pochopitelně širší. Ponožky o délce 10“ (25 cm) jsou vhodné spíše pro krutopřísný caparty, 35“ (89 cm) mají ženy a dívky už pod stehna a kluci nad kolena. Univerzálnost je daná tím, že ponožky nemají zpevnění na patách. Tím pádem je jakákoliv velikost vhodná v podstatě pro jakkoliv dlouhou nohu. Jediným problémem tak může být pouze širší průměr lýtek. Jejich obvod by neměl přesáhnout 40 cm.

Originální Skatersocks se vyznačují vysokou kvalitou a to jak použitých materiálů, tak výrobou. Na netu jsem našel například tohle video, kterýmu sice vůbec nerozumím, ale vypadá to profesionálně (a vtipně). Navíc, a to je asi důležitější, jsem já sám se svými Skatersocks po všech stránkách absolutně spojen a nikdy jsem neměl žádný problém.

  • Jestliže máte zájem, Skatersocks si můžete zakoupit například v našem novém YS e-shopu zde.