11. 01. 2009

Už víme, kolik z vás čůrá ve vaně!

Říká se, že krásné ženy nesmrdí. Dobře, veřili byste ale tomu, že celých 12% jich čůrá přímo do odtoku? A co víc, 11% procent respondentek už někdy čůralo do umyvadla. Omg, jak to vy holky děláte? Jak?!

 

 

Bezmála celý jeden měsíc jste mohli vyplňovat náš nekompromisní dotazník zaměřený na otázky, na které jste (možná né) vždy chtěli znát odpověď. Celkem nám příšlo 4102 odpovědí, což je počet statisticky možná bezvýznamný, ale nám udělal velkou radost.

A co z naší ankety tedy vyšlo najevo? Kromě šokujícího odhalení toho, co že to dámy dělají v koupelně tak dlouho (viz úvod), se na třech následujících strankách, plných krásných barevných grafů, dozvíte například i to, že dívky slintají ze spaní prakticky stejně jako chlapci, na druhou stranu že celých 42% chlapáků si u Titanicu zapláče a že granule stejně už žrali skoro všichni.

A to nejpodstatnější závěrem pro ty, co to do teď nepochopili: slipy jsou zkrátka definitivně mrtvý. Takže trenky pánové, trenky.

P.S. Valná většina z vás by začala zebru řezat od "začátku" - přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak by se ta hlavička musela klepat a lítat ze strany na stranu? My věděli, že ne.

component-dotaznik