Ve škole je prdel

Každej asi zná ten dennodenní opruz  - člověk ráno přijde ještě rozespalej do třídy a pak tam musí strávit několik zbytečných hodin, během kterých se stejně nic nedozví, maximálně nějaký číslo z lavice na kusovku z vedlejší třídy. Ve škole prostě není do čeho píchnout. Nebo že by přeci jen?

Průkopnící se v tomto směru stala odvážná učitelka z Kladna. Dokázala, že návštěvy kabinetu mohou mít i jinou náplň než čistě pedagogickou, když se nechala nakládat čtrnáctiletým nabíječem. Tohle asi v sylabu rodinný výchovy neměla.

Ale ani ti kteří, tak jako já, opustili základní školu předčasně s vidinou nějakých akademických úspěchů (haha) nemusejí zoufat. I na středních školách je možný narazit na, ehm, zajímavé lidi.

Například na Mostecku se třídě dostalo té pocty, že její vyhlášená  mladá a neukojená partygirl měla potřebu vykřičet své poselství do světa. Teda nejsem si úplně jistej, jaký poselství se sděluje veřejnou masturbací před spolužáky, ale koukalo se na to určitě velmi příjemně.

Jak jinak si zpestřit školu…

Bohužel ne všichni mají takové štěstí, že ve svém kolektivu najdou tak zábavné jedince, a tak si musí svou frustraci vybíjet jiným způsobem. Z vlastní zkušenosti vím, že celkem pomáhá kouření na hajzlech (jste-li držky, tak alespoň cigaret) či hrátky s toaleťákem (nejlépe důkladně namočeným). Dalším levelem toaletních her je pak  výmalba ovocným pyré, kdy se vezmou třeba jablka nebo meloun a soupeří se o to, kdo tím líp zmaluje hajzly, ale celkem solidně se dá taky pracovat s kombinací topení + jogurt, která wecko provoní lépe než vánoční františci, co tak zbožňuje vaše máma.

Pokud jste ale už z  věčný hajzlpárty vyrostli, můžete začít úřadovat i na dalších frontách, fantazii se meze nekladou. Pro otrlejší se tu naskýtají netušené možnosti jako močení do úboru na tělák a pro příznivce HC třeba i do pití. Pro jemnější duše tu zbývá třeba dupání na sešity oblíbeným spolužákům. Nejlépe z nějakého nepříjemného předmětu a profík radí: Dupejte na hřbet ze strany.

Stejně to nakonec všechno začnete řešit chlastem. Kdo aspoň jednou tejdně nepřijde zkoulovanej na odpoledku, jako by nebyl. Ale ani to vždy nemusí na ten vopruz stačit, viděl jsem kluka sežrat čtyři psí hovna, jen aby se trochu odreagoval.

Byl tady L.H.

A touto malou hnědou kličkou se dostáváme k vysoké. Tam už je to trochu o něčem jiném. Nikdo vás nějak extra nenutí tam chodit, být na každé přednášce zduněný je nepsaný bonton, který leckdy dodržují i profesoři a kouření na hajzlech už taky moc nefrčí. Nicméně i tady se najde pár jedinců, kteří to dokážou pořádně rozjet.

Asi nejznámějším týpkem, který byl ve svém oboru extratřída, je Lord Hoven. Tenhle človíček si řekl, že přidá výrazu areálu VŠE na Jižním městě pár hnědejch podtónů a moc se s tim nepáral. Několik měsíců bylo na denním pořádku solidně zřízený WC. Kabinky, mísy zevnitř i zvenku, všechno bylo od Hovna.

Když se pak správa školy rozhodla část záchodků uzavřít, LH to lakonicky vyřešil vzkazem: "Zamkli jste mi hajzly, tak vám teď budu srát do chodeb." Ale nakonec vyměkl a jen močil do košů a na gauče.

Tak jen doufám, že vy nebudete takový másla! Od čeho je taky školní řád, když ne od toho, aby se porušoval? Fantazii se meze nekladou!